03 Şubat 2014

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesti

Garanti Bankası'na ait vadesiz hesabımdan altı aylık 60 TL hesap işletim ücreti kesildi. Otomatik fatura ödeme talimatı vermeme rağmen geçtiğimiz altı ayda 2 defa manuel ödeme yaptığım için yapılan kesintinin iadesinin söz konusu olmadığını belirttiler.

Müşteri temsilcisi bir kere olsa iade edebiliyoruz ama iki kere de bunu yapamayız dedi. Müşteri hizmetlerini aradım ve ücretlerin iade edilmemesi halinde kartlarımın iptalini talep edeceğimi bildirdim. Pazartesi günü vadesiz mevduat, vadeli hesap, kredi kartı ve altın hesaplarımın tümünü kapatacağım. Bu sorundan sonra, Garanti Bankası kullanmak en büyük hata olur herhalde.

Hüseyin 51 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin07 Şubat 2014

    Saçma bahaneler, sorunumun çözülmesine yetmedi. Standart saçma cevaplar verildi, tam da kurumsal kimliğine yakışan şekilde davrandı GARANTİ BANKASI

  • Hüseyin05 Şubat 2014

    Bu konu hakkında şuana kadar herhangi bir dönüş yapılmadı. Herkese verilen standart cevabın dışında Garanti Bankası tarafından elle tutulur bir cevap verilmesini bekliyorum. Yaşanan zamanlama hatasından kaynaklı bu problemin çözülebilmesi çok zor olmasa gerek. Bu haksız kazanca bir son verilmeli. Elimde olmayan sebeplerle sadece iki kere yaşanan bu sorundan ötürü müşteri kaybetmek; profesyonellik ve kurumsallık anlamında ne durumda hizmet verildiğinin aynasıdır.

  • Garanti Bankası Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimiz Sn. Hüseyin Cengiz T.tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön