16 Temmuz 2014

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesti.

Garanti Bankasında kullandığım 2 adet hesaptan 2014 1.yarıyılı karşılığı 58'er TL hesap işletim
ücreti kesilmiştir. 393 66***6 ve 393 66***6 nolu hesaplarımda 2 şer adet otomatik ödeme talimatı bulunmaktadır. Buna rağmen kesinti yapılmıştır.

Mart ayına ait bir adet faturanın manuel ödenmesi gerekçe gösterilmektedir. Halbuki bankanın web sitesinde manuel ödeme yapmanın engel teşkil etmediği aşağıdaki uzantının üçüncü maddesinde açık açık yazmaktadır.

http://www.garanti.com.tr/tr/garanti_hakkinda/garantiden_haberler/
2013/kasim/hesap_isletim_ucreti. Sonuç olarak hesap işletim ücretleri adı altında kesilen paramın iadesini talep ediyorum.

Zafer 1.962 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi16 Temmuz 2014

    Müşterimiz Zafer Mutlu K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön