Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesmiş.

Kadri K. |

Hesabıma tanımlı otomatik ödeme talimatı bulunan doğalgaz faturam hesabımda bakiye olmadığı için ödenemedi diye mesaj geldi. Bu mesaj üzerine o anda diğer hesabımdam mobil olarak doğalgaz faturamı manuel olarak banka üzerinden ödedim. Bankanın bu durumda hesap işletim ücreti kesintisi yaptığını biliyorum bu durumu müşteri temsilcisi ile de görüştüm ve hesap işletim ücreti kesileceğini öğrendim.

Sonuçta yine banka hesapları üzerinden faturayı ödedim yani banka bir şey yitirmedi. Bu gibi durumlar çok sevdiğimiz bankamızdan bizi soğutuyor ve banka haksız kazanç elde ediyor gibi geliyor. Garanti Bankası'nın müşteri memnuniyetine önem verdiği düşünerek bu mağduriyetimi gidereceğine inanıyorum.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kadri K.
  12 Ocak
  10:32

  Banka diyor ki illaki ilgili hesaptan otomatik ödeme olmalı bende diyorum ki diğer hesaptan ödedim ne fark ediyor ha kel hasan ha hasan kel sonuçta faturayı ben banka üzerinden ödedim banka burada bana ne kaybı olduğunu lütfen açıklasın bilgisayarın yazdığı otomatik cevapları göndermesin

 • Kadri K.
  12 Ocak
  10:28

  Bankamız hesap işletim ücretini alacağını ileten bir mail gönderdi

  Bizim için yapacak bir şey kalmıyor madem bu ücreti ödeyeceğiz Yatırım hesabımı iş yatırıma taşıyayım milli banka kazansın

 • 10 Ocak
  16:05

  Müşterimiz Sn. Kadri K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş