Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesmiş!

Nisangül K. |

Henüz bu ay aldığım bankamatik kartından 45 TL hesap ücreti kesilmiş. Bankanızın maaşlı müşterisiyim. Acilen bu paranın hesabıma iadesini talep etmekteyim. Konu ile ilgili acil geri dönüş bekliyorum. Aksi halde hukuki yollara başvuracağım.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nisangül K.
  19 Aralık
  11:33

  şikayetimle ilgili hala bir sonuca varılamadı. İnsanları bu sekılde oyalamaya, haklarını sömurmeye hakkınız yok. Bu gun ıcerısınde gerı donus yapmamamnız durumunda hukukı surecı baslatacagımı, konu ıle ılgılı avukat gorusmelerıne de basladıgını bılmenızı ısterım.

 • Nisangül K.
  17 Aralık
  13:50

  Konu ile ilgili acil geri dönüş talep etmekteyim. Bu tarz müşteri hizmetleri oyalamaları ile daha fazla vakit kaybetmek istemiyorum. Olumlu olumsuz acil geri dönüş yaparsanız, ben de duurma göre gerekli yasal haklarımı arıyor olayım.

 • 14 Aralık
  11:26

  Müşterimiz Sn. Nisangül K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.

  Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.

  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş