Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesiyor!

Ayşe Yildirim S. |

Hesap kartıma 14. 000 tl yatırıyorum 1 gün sonra 58 tl ücret kesiliyor. Bunun üzerine müşteri hizmetlerini arıyorum Ahmet isimli bir çalışan yüzünden sinir kat sayım iyice artıyor. Kendisi için gerekli şikayette bulundum. Takım lideriyle görüşüyorum olayı anlatıyorum ücretin iadesi yada en azından kredi kartıma bonus olarak yüklenmesini istiyorum. Tek duyduğum yapacak birşey yok.

O kadar sinirleniyorum ki 10 yıldır aktif olarak kullandığım kredi kartımı kapatmaya karar veriyorum oradan aldığım cevap hiç tereddütsüz hemen kapatalım bankanın şu an ki uygulamaları böyle cevabını alıyorum Olumlu bir gelişme olmaz ise hesap ve kredi kartımı bir daha asla Garanti Bankası ile çalışmamak üzere kapatacağım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ayşe Yildirim S.
  19 Ekim
  14:48

  hiç bir olumlu sonuç alamadım yardımcı olmak yerine daha beter sinir ettiler...

 • 13 Ekim
  11:37

  Müşterimiz Ayşe Yıldırım S. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş