Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesiyor.

Kadir S. |

Garanti Bankası garanti bankası kullanmadığım hesabımdan hesap işletim ücreti kesti.hesabı açtırırken hesap işletim ücreti almayacaklarını söyledikleri için bankalarından hesap açtırdım ama nereye gitsem aynı diğer bankalarda hesap işletim ücreti yok diyor ama hesap açılınca alıyorlar.eğer hesap işletim ücreti iade edilmezse kartımı ve hesabımı kapatacağım.en iyisi bankalara hiç bulaşmamak her seferinde aynı şeyi yapıyorlar.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kadir S.
  27 Ağustos
  15:03

  garanti bankası beni arayarak bilgileriniz güncel değil güncelleyin dedi. bende güncelledim .kullanmadığım hesaptan para alıyolar sonrada geri isteyince bilgi güncelleyin diyorlar kullanmıyorum neden güncellemeliyim anlamadım işlem yapmak için güncelledik ama daha bir şey olmadı.

 • 26 Temmuz
  21:41

  Müşterimiz Kadir S. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş