17 Nisan 2013

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesiyor!

Garanti bankasından sadece kredi kullanıp hesabımı kredi tahsilatında kullanıyorum ve bu banka 9 nisan 2013 te hesabıma yatırmış olduğum ücretten hesap işletim ücreti adı altında sorgusuz sualsiz 36, 22 tl yi kesinti olarak alıyor hemde iki dönemlik kesintilerle. Bankanızın hesabını sadece kredi işlemleri için kullandığımdan bu kesintiyi yersiz buluyorum kaldı ki garanti bankasından başka bankalarda bu tip kesintilerle karşılaşmadım.

Burcu 45 Okunma

Cevaplar

  • Burcu 10 Ocak 2014

    Merhabalar; Garanti Bankası yetkilileriyle defalarca kez görüşmeme rağmen hesabımda kalan 9.35 tl, 8.45tl lik ücretleri 4 kez hesap işltim ücreti olarak kesmişş.e3.Her görüşmemdede bir faturayı otomatik ödeme olarak göstermem isteniyor.benim garanti bankasına otomatik ödemeye verilecek faturam yok!! ve bir müşteri olarak kredi ödemesi işlemlerimi genellikle bağlı bulunduğumuz atm lerden yapıp ödemelerimi internet bankacılığından yapıyorum dolayısıyla bu kesintileri kabul etmiyorum..gereğinin GEÇERLİ KALACAK ŞEKİLDE yapılmasını istiyorum!!!

  • Garanti Bankası Temsilcisi17 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön