27 Mayıs 2014

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesiyor.

444 0 333 No'lu telefondan band kaydı ile bir hesabım olduğunu ve hesap işletim ücreti alınacağını bildirdiler. Çağrı merkezine dönüş yaptım ve kart numaram yada müşteri numaram olmadan işlem yapamayacağımı bildirdiler.

Nasıl bir geri dönüş yapacağım, şubeye giderek görüşme yapmam söylendi. Banka hem beni arıyor hem kullanmadığım bir hesap için beni işimden izin alıp şubeye gitmemi bekliyor. Belkide band kaydı hatalı ben bir hesap hatırlamıyorum. Bunun için bankaya kadar gitmemi beklemek doğru mu?

Çiğdem 242 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi27 Mayıs 2014

    Müşterimiz Çiğdem A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön