06 Şubat 2014

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesiyor.

Garanti Bankası 4.levent şubesinde kredi hesabım var. Fatura tarihlerinde bana kesinlikle bilgi verilmeyip hesaptaki paramdan faturalar ödenmeyip evdeki tv yayınım bağlı internetim ve cep telim banka yüzünden gecikmeye girdiği için kapatıldı.

Hesap işletim ücreti alınmayacak dendi ve otomatik ödeme talimatım bankada bulunduğu halde hesabımdan bilgilendirme yapılmadan 58 TL #hesap işletim ücreti kesildi. Bu duruma 4.levent sb ve Müşteri hizmetleri çok kayıtsız kalıp birbirlerine yönlendirip oyalıyorlar.

Diğer müşterilere yapıldığı gibi SMS'le bilgilendirme yapılsaydı bu hesabı kapatabilirdim. Bu ücretin iade edilmesini istiyorum aksi taktirde hesabımı kapatacağım ve garanti bankasıyla tüm ilişiğimi keseceğim.

Cem 60 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimiz Cem Ç. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön