04 Şubat 2014

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesiyor.

Bugün Kredi kartım çalışmadığından yenisini talep ettim ve 1 hafta içinde göndereceklerini ilettiler. İnternet bankacılığından hesaplarımı kontrol ederken 6 ay için 63 TL gibi fahiş bir rakamı "hesap işletim ücreti" adı altında tahsil ettiklerini tespit ettim. Bir müşteri hizmetleri yetkilisi ile görüşmek istediğimde kesinlikle ulaşamadım ve kayıp çalıntı hattından yetkili olduğunu belirttikleri "K*** Hanım" ile saat 21:50 civarı görüştüm.

Neden bu şekilde olduğunu ve 10 yıldır bankanızla çalıştığımı ilettiğimde bana laubali bir biçimde "On yıldır çalışıyorsanız bilirdiniz" cevabını aldım. Sadık müşterilerinize bu şekilde mi davranıyorsunuz öğrenmek istiyorum.

Zafer 67 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimiz Sn. Zafer Ş. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön