31 Ocak 2014

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesiyor.

5-6 ay öncesinde bizzat müşteri temsilcisi beni arayarak, fatura talimatı vermeniz dahilinde, hesap işletim ücretinden muaf olacağını bildirmişti ve buna göre işlem yapmıştı. O tarihten itibaren, 3 fatura kayıtlı bulunmakta, ve her ay düzenli olarak bu 3 faturanın ödemelerimi garanti kanalı ile yapmaktaydım.

Ancak, tüm düzenli ödemelerime rağmen, Ocak 2014'de hesap işletim ücretini yine kestiniz. Yani bu konuda daha ne yapmamız gerekecek ki, bu hesap işletim ücretlerini kendi kafanıza göre kesmeyeceksiniz. 666****9 Paracard. Garanti Bankası'nı kınıyorum.

Ali 57 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi31 Ocak 2014

    Müşterimiz Ali A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön