30 Ocak 2014

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesiyor.

Ayın 28'i BES hesap kesim günüm.28 Ocak sabahı 8 aydır yaptığım gibi Garanti Bankası Hesabıma prim miktarını eft yaptım. Normalde önceki 8 ayda da olduğu gibi 28 Ocak'ta hesapta gerekli miktar varken prim ödemesinin gerçekleşmesi gerekiyordu. Nedense ödeme gerçekleşmemiş. Ödeme sorgusu günün belli saatinde yapılıyormuş, sorgu yapılmadıysa nasıl 28'inde ödenemedi mesajı alabildim?

8 ay aynı saatlerde yaptım eftyi,o zaman nasıl ödendi? Ayrıca ben kesim gününde gerekli miktarı hesabıma aktardıktan sonra ödemenin yapılamaması benim sorumluluğum olmamalı! 29 Ocak'ta ise bakiyemden hesap işletim ücreti kesildiği için ödeme yine gerçekleşmemiş. Resmen bu ücreti kesebilmek için BES ödemesini kabul etmemişler.

Serkan 55 Okunma

Cevaplar

 • Serkan 12 Şubat 2014

  Otomatik cevaplar dışında şikayetimle ilgili herhangi yapıcı bir girişimde bulunulmadı, müşteri memnuniyeti hiç önemsenmiyor. Çözüm için iletişime geçen birim problemi üzerine alınmıyor, muhattap bulamıyorsunuz.

 • Serkan 12 Şubat 2014

  Şikayetim ile ilgili daha kötü bir geri dönüş yapılamazdı. Garanti Bankası'ndan aradılar, problemle ilgili tekrar bilgilendirme yaptım ve bana ilgili birimin kendileri olmadığını ilgili birimi aramam gerektiğini söylediler. Niye iyi irdelenip ilgili birim direk aramıyor da yardımcı olamayacak insanlar iletişim kuruyor? Ben ilgili birime neden asla ulaşamıyorum? Bir bankada birimler arası hiç iletişim olmaz, bu kadar kopukluk olur mu? Ama sorsanız müşteri ile iletişim kuruldu sorun çözüldü derler, hiçbirşey çözülmediği gibi herhangi bir çözme çabası da gösterilmiyor. İlk fırsatta bankanızla ilgili tüm hesap kart ne varsa kapacağım ve bir daha asla Garanti Bankası ile çalışmayı düşünmüyorum.

 • Serkan 05 Şubat 2014

  Garanti Bankası'ndan gelen otomatik mesajda söylenenin aksine şikayetimle ilgili neredeyse 1 haftadır tarafıma bir iletişim girişiminde bulunulmadı.

 • Garanti Bankası Temsilcisi30 Ocak 2014

  Müşterimiz Serkan B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön