23 Ocak 2014

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesiyor.

Garanti Bankası Müşteri numaram 18***48 2013 yılı 1'inci altı aylık (kredi hesabına ait) hesap işletim ücretine itiraz ederken, 2 adet otomatik ödeme talimatı vermiş olmama rağmen 2013 yılı 2'nci altı aylık hesap işletim ücreti kesildiğini öğrendim. Kesilen tüm ücretlerin tarafıma iadesini talep ediyorum.

Konuyla ilgili Alogaranti hattını aradım 5 veya 6 müşteri temsilcisiyle konuştum anne kızlık soyadımın ilk iki harfini sordular cevabın hatalı olduğunu banka şubesine başvurmamı istediler. Şaka gibi, kamera şakası galiba annem benden habersiz kızlık soyadını mı değiştirdi acaba, yoksa yeni bir müşteri bıktırma taktiği mi?

Muhsin 47 Okunma

Cevaplar

  • Muhsin 27 Ocak 2014

    Hesap işletim ücretiyle ilgili şikayetim çözülmediği gibi telefon bankacılığı yaklaşımdan da hiç memnun kalmadım.Beni arayan müşteri temsilcisi yüzyılın güvenlik sistemi annemin kızlık soyadının ilk iki harfini sordu tabi yine bilemedim!!! benim banka şubesine gitmemi istedi.Banka şubesine gidebilecek olsam telefon bankacılığını neden kullanayım.Asrın buluşu ANNEMİZİN KIZLIK SOYADI olmasa ne yapardık acaba... Bu şartlar altında tekrar garanti bankasıyla çalışmamayı ve yaşadıklarımı da çevremle paylaşmayı düşünüyorum.

  • Garanti Bankası Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimiz Muhsin Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön