22 Ocak 2014

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesiyor.

Garanti Bankası, yılda 2 kez gayet sistemli bir şekilde hesabımda bulunan meblağdan hesap işletim ücreti adı altında ödeme çekmektedir. Bu işlem yüzlerce insanın Hakem Heyeti ve Mahkeme kararları ile iade aldığı bir işlemdir. Şu zamana kadar tarafımdan çekilen tüm tutarları iade olarak istemekteyim.

Aksi takdirde; örnek dava olarak gösterilebilecek sonuçlanmış dilekçelerle, şikayetimi resmi mercilere ileteceğim ve bu yollarla herkesin iade aldığı gibi ödememi iade alacağım. Garanti'den gelecek yanıt; "Sözleşmenize uygundur" olacaktır, ancak iade alan kişiler de aynı sözleşmeyi kullanmaktadır. Haksız kazancınızı iade olarak bekliyorum.

Serdar 41 Okunma

Cevaplar

  • Serdar 03 Ocak 2015

    Halen tarafıma bir dönüş olmamıştır.

  • Serdar 28 Ocak 2014

    22 Ocak'ta yaptığım şikayete halen bir dönüş olmamış , tarafımla irtibat sağlanmamıştır.

  • Garanti Bankası Temsilcisi22 Ocak 2014

    Müşterimiz Serdar Ş. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön