17 Ocak 2014

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesiyor.

Garanti Bankası'ndan 2 tane kredi aldım. Düzgün bir şekilde ödüyorum, hiçbir gecikme yapmadan hemde. Şimdi ben hesaplarımdan hesap işletim ücretinin kesilmemesi için, 2 adet hesabıma otomatik ödeme talimatı yaptım. Şimdi sorum şu; otomatik ödeme talimatı verdikten sonra, ben internet garanti şubeme girip faturalarımı kendim manuel olarak ödediğim için benden hesap işletim ücreti kesiliyor.

Bana bunun yasal ve hükmünü, varsa maddelerini gösterin, eğer böyle bir ibare varsa haklısınız ama otomatik ödeme talimatını verdiğim halde, ve ben manuel olarak arada sırada ödediğim halde neden hesap işletim ücreti kesildi ve kesiliyor? Mağdurum.

Fatih 48 Okunma

Cevaplar

  • Fatih24 Ocak 2014

    Hiçbir çözüm üretilemedi. Üstüne üstlük mantıklı bir açıklama beklerken, bizim vermiş olduğumuz karar diye yaftalandı.

  • Fatih24 Ocak 2014

    Kredilerim olmasa, yanından bile geçmeye iğrendiğim banka oldunuz, teşekkür ederim size. Yıllardır sizinle çalışmaktan da utandım kendimden.

  • Garanti Bankası Temsilcisi17 Ocak 2014

    Müşterimiz Sn. Fatih Ş.. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön