Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesiyor!

Hanife A. |

Garanti Bankası yaptığım her işlem karşılığında benden belli tutarlarda hesap işletim ücreti kesiyor. Geçen hafta Garanti Bankası Esenler şubesinde kredi ödemesi yaptım. Görevli bana kalan tutarı iade etmedi. Hesaba aktarılır düşüncesiyle sormadım. Hesabımı kontrol ettiğimde hesap işletim ücreti kesildiğini gördüm.

Bu hesap işletim ücreti neye istinaden kesiliyor bu isim altında defalarca kesilmiş. Garanti Bankası'ndan bu zamana kadar kesilen bütün tutarın tarafıma iadesini talep ediyorum. OGS'deki tutarın da hesap işletim ücreti adı altında kesildiğimi ve bu tutarında iadesini istiyorum. Bu ücretin kesilmesi kesinlike doğru değil. Gerekenin biran önce yapılmasını istiyorum.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Aralık
  16:38

  Müşterimiz Sn. Hanife A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.
  Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.
  T. Garanti Bankası A.Ş