Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesintisi!

Betül C. |

116317** no'lu müşterinizim. Daha önceden maaş hesabı olarak kullandığım hesabımı 6 aydır kullanmıyorum. Hesabıma bir miktar tutar yatar yatmaz 56 TL hesap işletim ücreti kesildi. Nasıl bir mantıktır kullanılmayan hesabın neyini işletiyorsunuz da ücret kesiyorsunuz.

Söz konusu ücretin iadesini talep ediyorum aksi taktirde ilçemde bulunan hakem heyetine giderek dilekçe vererek yasal yollarla iadesini talep edeceğim. Hesabımdaki tutarı çektikten sonra da hesabımı tamamen kapattıracağım.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Betül C.
  21 Ağustos
  16:46

  Ilgili biriminizden arandim, hesap isletim ucretinin kesilmemesi icin ya maas musterisi olmam ya da 2 adet otomatik odeme talimatim olmasi gerektigi soylendi.Subat ayina kadar 3 yildir zaten maas musterinizdim.Sonrasi icin bu hesap isletim ucretinin kesilecegi ile ilgili tarafima herhangi bir bildirim yapilmamistir.Herhangi bir bildirim yapilmadan kesilen bu ucret icin tuketici haklari hakem heyetine dilekce verecegim.

 • 21 Ağustos
  11:40

  Müşterimiz Betül C. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş