Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesilecekmiş!

Soner Emre Ü. |

Bu bankayla çalışacağım da (kredi çekeceğim de) sevgili müşteri temsilcisi herhangi bir aidat masraf ..vs. olmadığını söyledi. Ne yazık ki otomatik ödeme talimatı vermeme rağmen faturanın tahsil edileceği gün 1-2 tl gibi bir miktar keserek faturanın otomatik ödenmesine mani oluyorlar ve ertesi gün (gecikmeli olarak) manuel olarak yatırmak zorunda kalıyorum.

Daha sonrada sene sonu beyefendi manuel ödeme yaptığınız için hesap işletim ücreti muafiyetinden yararlanamıyorsunuz deniliyor. Tebrik ediyorum Garanti Bankası.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Şube Kredi İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Aralık
  16:39

  Müşterimiz Sn. Soner Emre Ü. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.
  Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.

  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş