03 Şubat 2014

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesildi!

Kaç yıldır Garanti Bankasını kullanmaktayım ve girdiğim tüm iş yerleri de Garanti Bankası kullanmakta. Maaş hesabımdan ilk defa hesap işletim ücreti kesildiğini gördüm. Bu konu hakkında kendime bir muhatap bulamadım. Sorgusuz sualsiz çekilen bu işlem için gerekli ilgiyi ve yardımı beklerim.

Buradan size ulaşacaklardır diyorlar ama ödeme konusu için değil sadece paranıza el koyduk kusura bakmayın demek için aranıyoruz. Bu ücreti iade etmeniz sizin büyüklüğünüzü gösterir.

Gökhan 62 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan03 Mart 2014

    Bundan sonra Garanti Bankasında beş kuruş paramı tutmayacağımı belirtiyorum.

  • Garanti Bankası Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimiz Sn. Gökhan A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön