Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesildi!

Kadir Can S. |

İşe başladığım zaman açılmış olan maaş hesabımdan hesap işletim ücreti kesilmiştir. İşten ayrıldıktan sonra hesabımda bir miktar para bulunmaktaydı bu yüzden hesap işletim ücreti kesiliyor, daha öncesinde bana bu konuyla ilgili bir bilgi verilmiyor.

Aradım konuştum sözleşmede belirtiliyor diyor ama sözleşmede hiç bu konuyla ilgili bir şey yoktu, ayrıca iki defaya mahsus olmak üzere toplamda 90.40 krş kesilmiş neden iki defa kesilmiş, bu konuda en kısa zamanda yardımcı olursanız sevinirim...

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Ocak
  13:04

  Müşterimiz Sn. Kadir Can S. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.

  Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formundan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş