24 Nisan 2013

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesildi!

2 sene önce öğrenci hesabımdan alınmayacağı söylenen hesap işletim ücretinin internet şubesinden 44.5 TL kesintisini gördüğümde resmen şok oldum. Öğrenci hesaplarından kesilmeyeceği söylenen bu haksız kesintinin tarafıma iade edilmesini istiyorum. Sormadan alınmayacağı söylenen ücreti kesiyorlar.

Bu ücret eğer hesabıma iade edilmez ise en yakın zamanda okul ara verdiğinde hesabı açtırdığım ile gidip hesabımı kapattıracağım. Hesap işletim ücreti almayan bir sürü banka varken öğrenci hesabından bile hesap işletim ücreti kesen bir banka ile artık işim olmaz. 2 senedir kesilmeyen para 2 sene sonra mı kesildi.

Selçuk 40 Okunma

Cevaplar

  • Selçuk25 Nisan 2013

    Dün Garanti Bankası'nın konu ile ilgili bana verdiği cevap ''İncelemeye konu olan hesabınızın, istisnai durumların dışında kaldığını ve bu nedenle hesap işletim ücreti yansıtıldığını bilgilerinize sunarız.'' Bu istisnalar nedir çok merak ediyorum. Biz öğrenci olarak giremediğimize göre, Garanti Bankasının gözünde öğrenciler kanun kadar zengin yada paraya ihtiyacı olmayan biri olarak düşünüyor galiba. Bunun sayesinde Garanti Bankası'nın ne kadar biz öğrencilere yardımcı olduğunu görüyoruz. Bunun için kendilerine teşekkür ederim.

  • Garanti Bankası Temsilcisi24 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön