12 Şubat 2014

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesildi!

Garanti Bankası'nda maaş hesabım bulunmaktadır. Maaş hesaplarından hesap işletim ücreti kesilmediği halde doğum iznimde bulunduğum dönemde maaş hesabıma o dönemde maaş yatırılmadığı için işe başlar başlamaz ilk maaşımdan hesap işletim ücreti kesilmiştir.

Konu ile ilgili olarak müşteri hizmetleri beni çalıştığımız banka şubesine yönlendirdi. Ankara/Kızılay şubesinde firmamızla ilgilenen kişiye 5 kere mail ile konuyu iletmeme rağmen bir sonuç alamadım. Konu ile ilgili gerekenin yapılmasını rica ederim.

Dilek 96 Okunma

Cevaplar

  • Dilek'in Teşekkür Mesajı16 Şubat 2014

    anında dönüş ve geri ödeme için tesekkürler...

  • Garanti Bankası Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimiz Dilek B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön