16 Ocak 2015

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti, İşlem Ücretleri Kesilmeyecekti!

Garanti Bankası'nın 20491*** No.lu Müşterisiyim. Otomatik ödeme talimatı verdiğim takdirde Hesap işletim ücreti, işlem ücretleri gibi kesintilerin yapılmayacağına dair bir görüşme gerçekleştirdik ve ben otomatik ödeme talimatı verdim.

Son zamanlarda otomatik ödeme talimatlarım da işlem ücreti kesildiğini ve yine en son hesabıma gelen para üzerinden Hesap İşletim Ücreti kesildiğini fark ettim. Müşteri Hizmetlerini aradım durumu izah ettim fakat, bu konu hakkında bir şey yapılamayacağı bilgisini aldım. Otomatik ödeme talimatı verdiğim halde yine işlem ücreti ve hesap işletim ücreti kesmeye devam edildi. Verilen sözün yerine getirilmesini ve bu kesintilerin tarafıma iadesini talep ediyorum.

Mahmut 238 Okunma

Cevaplar

  • Mahmut 25 Şubat 2015

    Garanti Bankası söz verdiği halde sözünde durmamıştır ve paramı kesip iade etmemiştir.

  • Mahmut 06 Şubat 2015

    16.01.2015 te gönderilen mesaja istinaden herhangi bir şekilde tarafıma dönüş yapılmamıştır. Otomatik ödeme talimatı verildiği halde, işlem ücreti ve yıllık kart ücreti yaptığım işlemlerimden kesilmiştir.

  • Garanti Bankası Temsilcisi16 Ocak 2015

    Müşterimiz Sn. Mahmut Müge M. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön