20 Ocak 2016

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti İadesi Yapılsın!

Garanti Bankası'nın hesabımdan 20 gün arayla iki kere hesap işletim ücreti çektiğini fark ettim ve 2015 Temmuz ayında benden çekilen ve 2 gün sonra geri yatırılan fakat 15 Aralık'ta tekrar çekilen 2015 1.donem ücretini iade etmesini talep ettim fakat etmediler. Hesabım maaş hesabı olmasına rağmen şirket başvurmadığı için maaş hesabı olarak kabul edilmiyor, bu yüzden zaten EFT, havale her türlü ücret kesiliyor. Kredi kartından oldukça çok harcama yapmama rağmen asla kredi kartı aidatı da iade etmiyorlar. Benden haksız olarak çekilen 2015 1. taksidinin iade edilmesini talep ediyorum, sonra tüm hesaplarımı başka bir bankaya transfer edeceğim.

Zeren 35 Okunma

Cevaplar

  • Zeren 04 Şubat 2016

    Sayın Garanti Bankası yetkilileri, hesabıma geri yatırdığınız parayı tekrar zamansız bir şekilde benden geri çektiğiniz için ve tüm şikayetlerime rağmen geri yatırmadığınız için, bugün itibariyle maaş hesabımı bankanızdan, enpara.com'a transfer ettim. Bankanızdaki vadeli hesabımı da kapattım. En kısa zamanda kredi kartını da kapatıp bankanızla tamamen ilişkimi keseceğim. İyi çalışmalar!

  • Garanti Bankası Temsilcisi20 Ocak 2016

    Müşterimiz Sn. Zeren C. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön