04 Mart 2015

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti İadesi.

Garanti Bankası çalışanları,
yaklaşık 2 yıldır aktif olarak Garanti Bankası ile çalışmaktayım. 3 adet taksitli nakit avans işlemi yaptım 2 tanesini kapattım, 1 tanesi hale aktif. Ayrıca yoğun olarak bankadan kredi kullandım. Yani Garanti Bankası ile aktif olarak çalışıyorum. Buna istinaden banka hala bende iyi müşteriniz olmama rağmen hesap işletim ücreti kesiyor.

Mart ayı içerisinde kesilen 63 TL hesap işletim ücretinin tamamının tarafıma iadesini istiyorum. Bu konu ile ilgili mahkeme kararları mevcut. Konuyu Garanti Bankası yetkililerine arz etmeme rağmen geri iadesi yapılmadı. Şayet bu işletim ücreti geri iadesi olmazsa Garanti Bankası ile tüm ticari ilişkilerimi sonlandıracağım.

Ercan 277 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi04 Mart 2015

    Müşterimiz Sn. Ercan A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön