28 Nisan 2014

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti İadesi...

Garanti Bankasının aldığı hesap işletim ücreti altındaki paranın hakem heyeti iadesine karar verdi. Banka parayı iade etmediği gibi mahkemeye başvurursam daha fazla uğraşmam gerekeceğini, gerekli belgeler için 70 tl bedel istediklerini, bu kestikleri paraları devletin aldığını, ellerine tüketici heyeti tarafından bir belge gelmediğini bunu benim onlara iletmem gerektiğini söylüyorlar.

08/05/ 2013 tarihinde verilmiş bir karar var. Ve bunu uygulamamak için,haksızca aldıkları parayı iade etmemek için direnen, bunun için gerekirse müşteriyi tehdit etmekten, gözünü korkutmaktan çekinmeyen, büyük bir banka olduklarını iddia eden bir şirket var. Bu mesajdan sonrada somut bir adım beklemiyorum.

Sümeyye 124 Okunma

Cevaplar

  • Sümeyye 28 Nisan 2014

    copy paste ! devam edin böyle. Size çok yakışıyor.

  • Garanti Bankası Temsilcisi28 Nisan 2014

    Müşterimiz Sümeyye A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön