Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti İadesi!

Muhammed K. |

8 Ocak 2014 Çarşamba günü Garanti Bankası hesabımdan ' Hesap İşletim Ücreti ' adı altında 58 TL kesilmiştir. Alınan bu paranın haksız olduğunu düşünüyor ve tarafıma iade edilmesini talep ediyorum.

25 yaşımdan küçük olduğumu ve satılan bu kartın üniversite öğrencilerine özel ve yıllık kart ücreti olmayan bir kart adı altında sattığınızı hatırlatır, hala daha kendi sitenizden yıllık kart ücreti olmadığını söylediğiniz bir karttan 58 TL gibi bir tutarın çok olduğunu düşünüyor ve paranın
iade edilmesini rica ediyorum.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Ocak
  11:34

  Müşterimiz Sn. Muhammed K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.
  Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.
  T. Garanti Bankası A.Ş