16 Ağustos 2013

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti İadesi!

18352**** müşteri numaralı vadesiz TL hesabımdan hesap işletim ücreti altında, 14.08.13 tarihinde çekilen paranın 7 (yedi) gün içerisinde iadesini talep ediyorum. Aksi taktirde hukuksal yollara başvurup Garanti Bankası'ndaki hesabımı kapatacağım ve Bimer'e başvuracağım. 4070 sayılı tüketici kanununun madde 6 uyarınca böyle bir hakkımız var gereğinin en kısa zamanda yapmanızı talep ediyorum.

Bilgin 69 Okunma

Cevaplar

  • Bilgin24 Ağustos 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş. Verdiğiniz cevap ve dönüşü olmayan bir yol sadece göz boyama ve kandırmaca oyunu.

  • Bilgin20 Ağustos 2013

    Şikayetimin üstünden kaç gün geçmesine rağmen dönüş yapılmadı tarafıma demek hizmet anlayışınız bu kanaldan herkesin görüp tanıması daha faydalı oluyor hizmet alırken ona göre seçim yapmalarını tavsiyelerinde bulunacağım çevremde.

  • Garanti Bankası Temsilcisi16 Ağustos 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön