Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti İadesi.!

Yasemin K. |

Eski maaş hesabımı vadesiz hesap olarak kullanmaya devam etmek istedim, hesap işletim ücreti alınmaması için, bireysel bankacılık birimi tarafından Net Birikim Hesabı açarsanız, hesabın bağlı olduğu vadesiz hesaptan, işletim ücreti alınmaz dendi ve ben de Net Birikim Hesabı açtım. Temmuz ayında vadesiz hesabımdan kesilen işletim ücreti 2 gün sonra iade edilirken, 15 Aralık tarihinde banka tarafından tekrar kesilen işletim ücretiyle ilgili henüz bir yaptırım olamamıştır. Vadesiz hesap şubem olan Sahrayıcedit Şubesi bireysel bankacılık bölümü konuya hakim değil net Birikim Hesabı açtığım Barajyolu şubedeki Bireysel Bankacılık birimiyle' de 1.5 haftadır görüşüyoruz ama sonuç yok.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yasemin K.
  29 Aralık
  09:34

  Bu sorunu çözemediğimiz için BDDK'ya taşıyacağım. İyi günler.

 • Yasemin K.
  28 Aralık
  18:56

  Değişen muafiyet koşullarınızı kendi çabalarımla 387257348. kuralınız koşulunuz arasından bulmamı bekleyip bununla ilgili hiçbir bilgilendirme yapmadan işletim ücreti kesen bankanızı kınıyorum. Çok kırıldım. Biz sizi bilgilendirmek zorunda değiliz, sizin bunlardan haberdar olmanız lazım zihniyetiniz de müşteri memnuniyetine verdiğiniz önemi tekrardan hatırlamamızı sağladı. Teşekkürler.

 • 28 Aralık
  16:26

  Müşterimiz Sn. Yasemin K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş