Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

Caner P. |

Yeni başladığım şirket maaş hesabı olarak Garanti Bankası'nı istediği için yeni hesap açmış ve maaş hesabı olarak kullanmaya başlamıştım. Daha sonra kredi kullanmam gerekti ve maaş hesabım olduğu için Garanti Bankası'nı tercih etmek istedim. Fakat daha sonra başka bir firmaya transfer oldum ve maaş hesabımda değişmek zorunda kaldı.

Dün akşam bankamatik kartımı ATM' ye taktığımda hesap işletim ücreti olarak 58 TL gibi bir meblağ kesileceğini öğrendim. Eğer bu hesap işletim ücreti kesilirse bende başka bir firmayla size olan borcumu yapılandırıp, bankanızla ilişkimi keseceğimi ve bu durumdan oldukça rahatsız olduğumu size bildirmek isterim.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Aralık
  10:19

  Müşterimiz Sn. Caner P. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.
  Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.

  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş