25 Ocak 2016

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

2009 yılından beri diğer bankalar hesap işletim ücreti, kredi kartı aidatı, EFT - Havale ücreti almamasına rağmen maaşım yattığı için ne yazık ki! Garanti Bankası ile çalışıyorum.
Kredi kartlarımdan her yıl kesilen astronomik kart ücretinin yanında bir de hesap işletim ücreti kesmeye başladılar. Hesap işletim ücreti kesilmemesi için 2 adet fatura talimatı verdim. Sırf 1 ay hesabımda para olmadığı için alamadıklarından kart aidatı ücreti kestiler.

Sözde 'Haklı müşteri hattından arayarak hiçbir şekilde para iadesi yapılmayacağı söylendi. Tekrar şikayetçi olacağımı söylediğimde ise 'şikayetçi olamazsınız diyerek üstüne alay eder gibi benimle tartışmaya girdiler. Hesaplarımı kapayacağım.

Tuğçe 52 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi25 Ocak 2016

    Müşterimiz Sn. Tuğçe P. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön