Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Alıyor...

Vizyon Görsel Ü. |

Kaç yıldır Garanti Bankası ile çalışıyorum bugün gördüm ki hesabımdan kullanmadığım döviz hesabıma dün yatırdığım paradan, bugün 13,32 USD kesilmiş üstelik 09,09,2015 tarihinde birde not düşmüşler 2015 1. yarıl hesap işletim ücreti diye anlaşılan ilk fırsatta 2, taksit diye hesaptaki parayı alacaklar. Bende bütün ilişkimi keseceğim Garanti Bankası ile çalışacak banka çok bana.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Vizyon Görsel Ü.
  10 Eylül
  12:24

  Kaç yıldır Garanti Bankası ile çalışıyorum bugün gördüm ki hesabımdan kullanmadığım döviz hesabıma yatırdığım paradan, ertesi gün 13,32 USD kesilmiş üstelik 09,09,2015 tarihinde birde not düşmüşler 2015 1. yarıl hesap işletim ücreti diye anlaşılan ilk fırsatta 2, taksit diye hesaptaki parayı alacaklar. Bu gün müşteri temsilcisi döndü, bankamızda tek müşteri numaranız var, döviz hesabınızda bu hesaba bağlı, TL hesabınızda otomatik ödemeleriniz var hesap işletim alınmıyor, müşteri No. 'suna bağlı diğer hesaplarınız dan bankamız politikası gereği işletim ücreti alıyoruz dedi. Bu konuyla ilgili işletim ücretinin alınacağına dair bilgilendirilmediğimizi ilettim, size hesap açarken imzalatıldı dedi

 • 09 Eylül
  15:26

  Müşterimiz Vizyon G. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş