11 Haziran 2015

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

Dün bankanızdan aldığım kredi için açılan hesabımdan bugün öğrendiğim kadarı ile sene de 2 kere hesap işletim ücreti kesilecekmiş. Bu durumu bugün tesadüfen call centerınızdan öğreniyorum. Bankada ki temsilci arkadaşınız söylemeye tenezzül bile etmiyor. Evet en az dosya masrafını siz alıyorsunuz ama bu kesinti ile zaten bir an da 2 katına çıkıyor. Zorunlu olarak açtırdığım hesabım için şimdiden önlem alıp herhangi hesap işletim ücreti alınmamasını talep ediyorum.
Yukarıda saydığım nedenlerle 2015 yılı kesilecek hesap işletim ücretine itiraz ediyor ve talep edilen ve kesilecek hesap işletim ücretinin yansıması halinde yasal yollara başvuracağım hususunu bilgilerinize sunarım.

Gulsah 437 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi11 Haziran 2015

    Müşterimiz Sn. Gülşah F. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön