18 Mart 2015

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Alıyor.

Garanti Bankası nezdinde bulunan hesabımı hem telefon bankacılığı hem de şubeden dilekçe vermek suretiyle kapatma talebimi iletmeme rağmen hesabım kapatılmamış ve hesap işletim ücreti kesilmiştir. Hiç kullanılmayan ve kullanılmayacağı da defalarca tekrarlanan bir hesaptan ilgili dönemde yapılan kesinti hem haksız hemde müşteri ile alay etmektir.

Kesinti yapılan tutarın iadesini talep ederek, bankanın müşteri memnuniyeti açısından bu ülkede faaliyet gösteren en kötü banka olduğunun tarafımca teyit edildiği hususunu beyan etmek isterim.

Cihan 253 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi18 Mart 2015

    Müşterimiz Sn. Cihan Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön