06 Şubat 2015

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Alıyor.

Yaklaşık 10 yıldır müşterisi olduğum Garanti Bankası kredi kartıma ödeme yapmak için hesabıma yatırdığım 90 TL paranın 63 TL'sini 2. yarı yıl hesap kesim ücreti adı altında hesabımdan çekmiş. Banka ile görüştüğümde kasım ayında SMS attıklarını dikkat etmem gerektiğini söylediler. Günde 10 tane mesaj atan bankadan her mesajını okumamızı beklemesi ve başka bir uyarı yapmaması enteresan.

135*** müşteri numaram her şey için arayan banka böyle önemli bir konuyu alelade bir mesajla halletmiş. Önce hesabımı kapattım başka ücret keserler diye 63 TL daha hesabımdan alınmaması için 2 adet fatura talimatı vermemi istediler.

Ziya 259 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi06 Şubat 2015

    Müşterimiz Sn. Ziya D. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön