16 Ocak 2015

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Alıyor.

Garanti bankası'nın 93**37 numaralı müşterisiyim. Herhangi bir bilgi verilmeden hesabımdan yıl içerisinde 57 TL ve 69 TL olmak üzere 2 kez kesilmiş olan hesap işletim ücretinin iadesini istiyorum. Bankayla herhangi bir işlem yapmadığım halde sadece maaş hesabı olarak kullandığım hesabımdan bu paranın kesilmesi etik bir davranış değildir. İvedilikle iadesi talep ediyorum.

İlhan 214 Okunma

Cevaplar

  • İlhan 19 Ocak 2015

    Garanti bankasının tarafıma ilettiği mail ücretlerin verdiği hizmetlerden dolayı yansıtıldığı (yani bütün bankaların verdiği hizmetler) ödemenin bu yüzden alındığıyla ilgili bilgi gelmiş. Şart olarak da daha önce tarafıma herhangi bir bilgilendirme yapılmayan otomatik ödeme talimatı verirsem hesap işletim ücreti alınmayacağı bilgisi var. Bu bilgi tarafımla paylaşılmamıştır. Ücret iadesinden sonra gerekli işlem tarafımca yapılır. Ancak bununla ilgili herhangi bir uyarı yapılmadan para kesilmesi uygun değildir.

  • Garanti Bankası Temsilcisi16 Ocak 2015

    Müşterimiz Sn. İlhan A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön