10 Ocak 2015

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

Garanti Bankası'nda bulunan hesabım için otomatik fatura ödeme talimatı verdiğim takdirde hesap işletim ücreti alınmayacağı söylendi. Bunun üzerine talimatı verdim. Ardından müşteri temsilcisiyle durumu görüşüp hesap işletim ücretinin kesilmeyeceğinden emin oldum. Ancak bugün hesabımdan 63.50 TL'nin hesap işletim ücretinin kesildiğini görüyorum. Bu yanlışın giderilmesini ve paramın hesabıma geri yatırılmasını talep ediyorum.

İsilay 221 Okunma

Cevaplar

  • İsilay15 Ocak 2015

    444 0 333 ile iletişime geçtiğimde kontroller sonucunda haklı olduğum fakat geri ödeme işlemi için şubeme başvurmam gerektiği söylendi. Şubem ile telefon yoluyla iletişime geçtiğimde kontrolleri yapan müşteri temsilcisi arkadaşına artardı o da kontrolleri yapıp bir diğerine aktardı. Ardından işlemi kayda alacağını düşündüğüm müşteri temsilcisi ise hatta bekletip tekrar aramamı rica etti. Tüm gün boyunca 6 defa arama yapmak zorunda kaldığım şubem den memnuniyetsizliğimi dile getirmek istiyorum. Şikayet var sayesinde bana ulaşan müşteri temsilcisine ve Şikayetvar.com a teşekkür ederim.

  • Garanti Bankası Temsilcisi10 Ocak 2015

    Müşterimiz Sn. Işılay B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön