Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Alıyor.

Ahmet K. |

Garanti Bankası müşterisiyim hesabım kredi kartım yakın zamanda iptal ettirdiğim bireysel emekliliğim hepsi Garanti Bankasında bana yaklaşık 2 ay önce bir mesaj geldi 9 ocak kesilecek olan hesap işletim ücretinin kesilmemesi için en az 2 tane otomatik ödeme talimatı vermem istendi.

Otomatik ödeme talimatlarını verdim bugün 63.50 TL hesap işletim ücreti kesildi sebebi nedir? Müşteri hizmetlerini arıyorum 6 ay önce vermeniz gerekiyordu diyor bana 2 ay önce geldi o zaman 6 ay önce mesaj atsaydınız diyorum yapabileceğimiz bir şey yok deyip kabaca cevap veriyor. Nereye şikayet edebilirim diyorum böyle bir departmanımız yok diyor. Bu hesap işletim ücretinin iadesini istiyorum.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet K.
  09 Ocak
  18:02

  Offf hep aynı cevap hep aynı şey ben sıkıldım şahsen bu ne çözüme ulaşmayacağını herkes biliyor yeterki insan oyalayın işte çok memnun olduğum bu bankadan bir anda soğudum açıkçası. Yazık.

 • 09 Ocak
  13:21

  Müşterimiz Sn. Ahmet K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş