13 Ekim 2014

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

5411 Sayılı Bankacılık Kanununda hesap işletim ücreti alınabileceğine dair bir hüküm olmadığı halde banka işletim ücreti adı altında hesabımdan 58tl para kesmiştir. Kesilen hesap işletim ücreti 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanununa da aykırıdır. Bu yetmez, bu tahsilatı yapacağına dair hiçbir yazılı bilgi, uyarıda bulunmadan hesabımdan para çekilmektedir. Hiçbir banka hiçbir hesaptan hesap sahibinin imzalı izni olmadan para çekemez, Bu suçtur.

Talep: Hesabımdan kesilen hesap işletim ücretinin tarafıma iade edilmesini istiyorum. Aksi takdirde, hesabımı kapatacağımı ve başka bankaya geçeceğimi bildiriyorum.

Tahir 279 Okunma

Cevaplar

  • Tahir 18 Ekim 2014

    parayı geri falan vermiyorlar, Hesabımı kapatıp, hesap işletim ücreti olmayan finans banka geçtim.

  • Tahir 13 Ekim 2014

    Geri verdikleri falan yok, illa mahkemeye gideceğiz

  • Garanti Bankası Temsilcisi13 Ekim 2014

    Müşterimiz Tahir Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön