14 Ağustos 2014

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Alıyor.

Maaş müşterisi olduğum halde Garanti Paracard'dan haksız yere alınan hesap işletim ücretinin (8 ocak 36tl -23 şubat 20tl-11 mart 2tl toplamda 58 tl) nin tarafıma iade edilmesini rica ederim.
Ayrıca banka çalışanınız olan 42726 sicil numaralı N. hanımdan konuya yaklaşım biçimi konuşma ve hiç bir beklentimi karşılamayıp banka politikasına ön plana sürmesi hiç hoş olmadı. Bu konudaki memnuniyetsizliğimi de dile getirip şahıs yaptırım uygulamanızı temenni ederim.

Mesut 326 Okunma

Cevaplar

  • Mesut 18 Ağustos 2014

    Bu kadar hizli olabilecekleri hic aklima gelmemisti.tskler garanti

  • Garanti Bankası Temsilcisi14 Ağustos 2014

    Müşterimiz Mesut B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön