04 Haziran 2014

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

10 yılı aşkın süredir müşteri olduğum bu bankanın son yıllarda benden hesap işletim ücreti adı altında almış olduğu bütün ücretlerini geri ödemesini istiyorum çünkü vadesiz hesabımı sadece bireysel emeklilik ödemelerim için açık tuttuğum halde ben her ödeme yaptığımda bu ücret 6 ayda bir yani yılda 2 kez kesiliyor .Sonuç olarak son 10 yılda çekmiş oldukları hesap işletim ücretlerinin iadesini istiyorum.

Arzu 395 Okunma

Cevaplar

  • Arzu 05 Haziran 2014

    banka benimle herhangi bir iletişime geçmedi bende hakkımı yasal yollardan aramaya karar verdim tüketici haklarını koruma mahkemesine başvuracağım ilginiz için teşekkürler.

  • Garanti Bankası Temsilcisi04 Haziran 2014

    Müşterimiz Arzu P. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön