17 Mart 2014

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

Ellerine çanta ve Garanti Bankası çalışan kimlikleri verdiğiniz insanlara güvendik kredi kartı aldık, hesap işletim ücreti alınmayacağını kart ücreti alınmayacağını söylediniz ama daha ilk işlemde 58 lira ücret kestiniz. Her halükarda sizden hesap işletim ücretini ve kart ücretini alıyorlar. Ben Garanti Bankası'na ait kredi kartını ve hesapları kapattırıyorum. Muhtelemen bu yorumun altına Garanti Bankası standart bir cevap kopyalayıp yapıştıracaktır şimdiden o standart cevabınızı da kabul etmiyorum.

M.uğur 131 Okunma

Cevaplar

  • M.uğur'un Teşekkür Mesajı20 Mart 2014

    çözüm ürettiler teşekkür ederim :)

  • M.uğur 17 Mart 2014

    bu nedir ya sosyal medyadan ulaşmak istedim garanti'ye Sor şu bilgilere erişebilecek: Senin herkese açık profiline, arkadaş listene, e-posta adresine, ilişkilerine, doğum gününe, çalışma hayatına, durum güncellemelerine, eğitim hayatına, etkinliklerine, yaşadığın şehre ve beğenilerine... ulaşmak istediğiniz başka bişeyler kaldıysa onlarıda yazın da hepsine beraber onay vereyim, böyle şey mi olur? hem destek göreceğimiz sayfa yapmışsınız hemde tüm özelimize erişmek istiyorsunuz. Kabul etmiyorum ..

  • Garanti Bankası Temsilcisi17 Mart 2014

    Müşterimiz Uğur P. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön