Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Alıyor

Serkan Ç. |

Niğde Şubesinde okul hesabı için açtırdığımız vadesiz hesaptan herhangi bir hesap işletim ücreti kesmeyeceğini söyleyen bankanız sözünde durmamıştır. Garanti Bankası bu hesaptan 16.02.2014 tarihinde 43 TL'lik 6 aylık ücret kesmiştir. Yıllık 86 TL gibi uçuk bir rakam vadesiz hesabımızdan kesilecek. Anlamsız bu yaklaşımı, sözünde durmayan bankayı ve şubesini şikayet ediyorum. Mağduriyetimizin giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serkan Ç.
  26 Mart
  09:51

  İadeyi bekliyorum sorunu çözeceğiz denildi.

 • Serkan Ç.
  23 Mart
  08:01

  Garanti vadesiz hesaptan 6 aylık 58 TL yıllık 116 TL hesap işletim ücreti alacakmış. İade de etmiyor sözlerinde durmadıkları için hesabı kapatıp yasal hakkımı kullanacağım.

 • Serkan Ç.
  14 Mart
  18:23

  Banka geri dönüşü güvenlik sorularıyla yapıyor yıldıracak kadar çok soru ile, 4-5 güvenlik sorusu sorarak yaptı. Telefonum belli şikayet belli konu belli ne güvenliği bu kadar soru sorulur mu? Şikayetten sonra güvenlik sorusu soran tek banka sizsiniz sanırım. Sorun ile ilgilenmek yerine.

 • 12 Mart
  14:52

  Müşterimiz Serkan Ç. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş