12 Mart 2014

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Alıyor

Niğde Şubesinde okul hesabı için açtırdığımız vadesiz hesaptan herhangi bir hesap işletim ücreti kesmeyeceğini söyleyen bankanız sözünde durmamıştır. Garanti Bankası bu hesaptan 16.02.2014 tarihinde 43 TL'lik 6 aylık ücret kesmiştir. Yıllık 86 TL gibi uçuk bir rakam vadesiz hesabımızdan kesilecek. Anlamsız bu yaklaşımı, sözünde durmayan bankayı ve şubesini şikayet ediyorum. Mağduriyetimizin giderilmesini istiyorum.

Serkan 110 Okunma

Cevaplar

 • Serkan26 Mart 2014

  İadeyi bekliyorum sorunu çözeceğiz denildi.

 • Serkan23 Mart 2014

  Garanti vadesiz hesaptan 6 aylık 58 TL yıllık 116 TL hesap işletim ücreti alacakmış. İade de etmiyor sözlerinde durmadıkları için hesabı kapatıp yasal hakkımı kullanacağım.

 • Serkan14 Mart 2014

  Banka geri dönüşü güvenlik sorularıyla yapıyor yıldıracak kadar çok soru ile, 4-5 güvenlik sorusu sorarak yaptı. Telefonum belli şikayet belli konu belli ne güvenliği bu kadar soru sorulur mu? Şikayetten sonra güvenlik sorusu soran tek banka sizsiniz sanırım. Sorun ile ilgilenmek yerine.

 • Garanti Bankası Temsilcisi12 Mart 2014

  Müşterimiz Serkan Ç. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön