14 Şubat 2014

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Alıyor

Garanti Bankası'ndan kullanmış olduğum kredi için adıma garanti tl kart çıkarttılar. Bu kart ile kredi ödemelerimi gerçekleştirmekteyim. Başka herhangi bir işlem için kullanmamaktayım fakat garanti bankası her 6 ayda bir 60 tl hesap işletim ücreti adı altında ücret tahsil ediyor sadece kredi ödemesi için kullandığım kartımdan hesap işletim ücreti ödemek istemiyorum. Konu ile ilgili tüm yasal haklarımı kullanacağım ve yansıyan hesap işletim ücretini ödemeyeceğimi belirtiyorum.

Şafak 69 Okunma

Cevaplar

  • Şafak 16 Şubat 2014

    Garanti bankası herhangi bir çözüm üretmedi benim şikayetim ben tl kart istemiyorum her 6 ayda bir size 60 tl ödemek istemiyorum bu 60 tl alınmaması için otomatik ödeme talimatı vermek istemiyorum ben gerekirse vezneden atm'den kartsız yatırırım ödemelerimi bu mümkünmüdür sadece bunu öğrenmek istiyorum.

  • Garanti Bankası Temsilcisi14 Şubat 2014

    Müşterimiz Şafak Ş. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön