13 Şubat 2014

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

Iban'ı TR46 0006 **** **** **** **** 03 olan vadesiz TL hesabımdan hesap işletim ücreti altında, 13.02.2014 tarihinde çekilen paranın 7 (yedi) gün içerisinde iadesini talep ediyorum. Aksi taktirde hukuksal yollara başvurup bankanızda hesabımı kapatacağım ve BİMER'e başvuracağım. 4070 sayılı tüketici kanununun madde 6 uyarınca böyle bir hakkımız var. Gereğini en kısa zamanda yapmanızı talep ediyorum.

Erhan 51 Okunma

Cevaplar

 • Erhan 03 Mart 2014

  Uzak durulması gereken bir banka

 • Erhan 15 Şubat 2014

  Banka telefonla dönerek parayı iade etmeyeceklerini belirttiler, şikayet var da ki şikayetler sonucu çoğu insanın parasını geri iade ettiklerini söylediğimde eveleyip gevelediler. Zaten müşteri hizmetlerine bağlanana kadar 10 lira gitmiştir telefondan. Uzak durulması gereken bir banka ve en kısa zamanda ilişiğimi keseceğim. Allah düşmanıma vermesin.

 • Erhan 13 Şubat 2014

  Bankanız tarafından hala tarafıma bir dönüş olmamıştır.

 • Garanti Bankası Temsilcisi13 Şubat 2014

  Müşterimiz Erhan T.. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön