10 Şubat 2014

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Alıyor.

10**28 no'lu hesabınızdan 58,00 TL hesap işletim ücreti tahsil edildi. Paramın iadesini talep ediyorum. İnternetten araştırmama göre bir çok kişiye ücreti iade etmişsiniz. Ayrıca hesapla ilgili işletim ücreti alacağınız tarafıma tebliğ edilmemiş ve bu hesapla ilgilide imzam bulunmamaktadır. Bu son tebliğim olup, param iade edilmemesi durumunda tüketici hakem heyeti başkanlığına başvuracağım. Garanti Bankası, hesapta bulunan para 100 tl havale idi, 5 tl kestiniz 95 kaldı -58 tl hesap ücreti hesapta 37 tl kaldı . 100 tl = 37 tl bu hukuksuzdur.

İsmail 66 Okunma

Cevaplar

  • İsmail26 Şubat 2014

    çözüm olarak bir defaya mahsus iade edeceklerini beyan etmiş ve fazla kullanmadığım hesabı kapatmamı ya da nerden bulacaksam 2 adet otomatik ödeme talimatı vermem gerekiyor? kart aidatı ödememek için bulduk birde hesap için bulacaz. Halbu ki hesap işletim ücreti almayan bankalarda var . Israrla neden kolaylaştırmak yerine zorlaştırırlar anlamadım. Yok personel masrafı işte hesap saklama masrafları varmış baş ka bankalarda neden yok tabi cevap vereceklerini sanmıyorum .Aslında tüketici hakem heyetine başvurup 3 yıllık hesap ücretimi alsam fena olmaz ama uğraşacak zamanım yok. iyi kötü aldık paramızı sizde mücadele edin kestiler diye pes etmeyin .

  • Garanti Bankası Temsilcisi10 Şubat 2014

    Müşterimiz İsmail Ç. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön