03 Şubat 2014

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Alıyor

Geçmiş dönemlere ait hesabımdan hesap işletim ücreti altında belli miktarda paralar kesilmiştir. Hala bankanızın müşterisi ve geçmiş dönemde maaş müşterisi olan biri olarak yapılan bu uygulamanın bana göre yanlış olduğunu belirtmek ve şimdiye kadar kesilmiş tüm hesap işletim ücretlerinin tarafıma iadesini talep ediyorum.

Maaş müşterisinden ayrıldığımız için kesildiğini ve en az 2 adet otomatik ödeme vermemiz gerektiğini söylemişti banka ama aynı iş yerinde çalıştığımız çoğu arkadaştan bu ücret alınmayıp hatta ve hatta mesaj bile göndermiştir banka bizimle çalışmaya devam edin hiçbir şekilde ücret kesilmeyecek diye.

Ferhat 81 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimiz Sn. Ferhat C. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön