03 Şubat 2014

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Alıyor

Garanti Bankası yılda iki sefer hesap işletim ücreti keseceğini beyan ediyor. Ben Garanti bankasından konut kredisi kullandım. 10 yıl vadeli bir kredi bu ben 10 yıl boyunca bu bankaya yılda iki sefer 58 lira vermek zorunda mıyım? Böyle birşey olmamalı. Zaten krediyle 84.000 lira kar ediyorsunuz 10 yılda 1500 lira para da hesap işletimden mi alacaksınız. Allah aşkına birisi yardımcı olsun.

Ayhan 46 Okunma

Cevaplar

  • Ayhan 07 Temmuz 2015

    Çözüm üretemediler. Kendi çözümümü kendim buldum. İki adet otomatik ödeme talimatı verdim. Sorun çözüldü. Çözüm değil sorun üretmekten başka bir şey yapamıyorlar.

  • Garanti Bankası Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimiz Sn. Ayhan O. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön