25 Ocak 2014

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Alıyor

18.11.2013'de gelen mesajda 07.01.2014'de konu ücretin tahsil edileceği bildirilmiştir. Aralık ayında otomatik fatura tanımlama rağmen hesabımdan 2013 2.dönem hesap işletim ücreti 58 TL kesilmiştir. Müşteri temsilcisi D**** Hanım/kayıt 395*** ile görüşmeme, e-mail atmama rağmen konu masrafın Garanti Bankası'ndan iadesi hususunda bir sonuç alamadım.

Selamet 59 Okunma

Cevaplar

  • Selamet27 Şubat 2014

    "HOŞÇAKAL" GARANTİ BANKASI. Maalesef gönderdiğim şikayet mesajına mantıklı bir cevap alamadım. 58 TL de ısrarla hesabımdan kesildi / iade edilmedi. Kartlarımı iptal edecek, hesabımı da kapatacağım. Haksız kesilen tutarın da tarafıma iade yolunu arayacağım.

  • Selamet28 Ocak 2014

    Garanti Bankası'nın verdiği yanıttan kesinlikle memnun değilim. Sorunuma çözüm getirmemiş hatta hiç okumadan benzer diğer şikayetler gibi değerlendirerek bana otomatik bir cevap verilmiştir. Hakkımı başka yollardan da arayacağım. 15 yıldır çalıştığım banka 58 TL için böyle oyunlar yapıyorsa değeri benim gözümde bitmiştir. "şikayetvar" sitenizi kalitesi ve etkinliğinden dolayı tebrik ediyorum.

  • Garanti Bankası Temsilcisi25 Ocak 2014

    Müşterimiz Selamet Ş. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön