24 Ocak 2014

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Alıyor

Turizm sektöründe olmamız, kışın iş yapamamamız sebebiyle; çalıştığım şirket maaş hesabına 2 ayı geçkin bir süredir para yatırmıyor. Bu nedenle Garanti Bankası maaş hesabından çıkarıp 58 TL işletim ücreti kesecekmiş. Zaten maaşımızı alamadığımız için mağduruz. Siz de bizi mağdur etmeyin, şirketen alın.

Bu konuyu finans yetkilimiz Antalya Fener Şubeniz'deki temsilcimiz A*** D. Hanım ile görüşmeye çalıştı ama anlaşılan A*** Hanım hesap açtırmada ki ilgi ve alakasını bu konuda gösteremedi.
Sizin gibi ana sloganı başka bir arzunuz şeklinde olan bir bankanın bizleri bu konuda mağdur etmesi oldukça manidardır. Konuyla ilgili olarak vicdanlı bir yetkilinizin mağduriyetimizi gidermesi bekliyoruz.

Cem 95 Okunma

Cevaplar

 • Cem04 Şubat 2014

  "Sütten ağzı yanan, yoğurdu üfleyerek yer" Türk atasözü

 • Cem'in Teşekkür Mesajı04 Şubat 2014

  Az önce 58 TL'lik hesap işletim ücretimi geri yatırdılar. İlgili personele tutumundan dolayı teşekkür ederim.

 • Cem27 Ocak 2014

  Yazımı okumaya bile zahmet etmeden otomatik şablondan mesaj gönderip yanıtlamışlar. Bir daha Garanti Bankası ile çalışmayı kesinlikle düşünmüyorum. Zaten geçen sene heap ilk açıldığında her sayfasını imzalattıkları formda yazan numaramı değil 5 sene önce kapattığım telefonu arayıp hesap bilgilerimi göndermişler. Telefonun yeni sahibi aramasa haberim olmayacaktı. Bu derece ciddiyetsiz bir banka...

 • Cem24 Ocak 2014

  Arayan soran olmadı

 • Cem24 Ocak 2014

  slogan kelimesini birleşik yazmıştım ama sistem ayırmış

 • Garanti Bankası Temsilcisi24 Ocak 2014

  Müşterimiz Cem Caner E. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön